Przyciąganie – Fabuła

Przyciąganie to dramat science fiction, który został wyreżyserowany przez Fiodora Siergiejewicza Bondarczuka. Oczywiście jak nie trudno się domyślić jest to produkcja rosyjska, co pozwala mieć mieszane uczucia co do jakości filmu i tego co się w nim dzieje. Premiera światowa miała miejsce 26 stycznia 2017, a oryginalny tytuł brzmi Pritiażienije.

Film od samego początku zaczyna działać na wyobraźnię człowieka i wywołuje niekiedy skrajne emocje. Fabuła jednak potrafi mocno zaskoczyć, choć w większości momentów można znaleźć wiele podobieństw do produkcji rodem z Hollywood. Niekiedy można także odnieść wrażenie, że niektóre sceny zostały przedstawione w innych filmach wielkiej wytwórni filmowej z milionowym budżetem.

Cała fabuła opiera się na dwóch wątkach: istotach pozaziemskich oraz miłości między jedną z nich a córką Colonela Lebedeva – Yulyą – który dowodzi akcją wokół rozbitego statku obcych. Ich przylot można określić mianem przypadku, a raczej nieszczęśliwego wypadku. Podczas lotu ich statek ulega awarii przez co zaczyna spadać powoli na ziemię. Wojska rosyjskie widząc niezidentyfikowany obiekt latający, który zbliża się do Moskwy postanawiają go zestrzelić.

Na skutek ostrzału statek spada na jedno z blokowisk metropolii moskiewskiej. W przypadkowych okolicznościach poznają się, wspomniana, Yulia oraz obcy – Hijken. Dostrzega to jej chłopak, który oburzony całą sytuacją postanawia zebrać mieszkańców i organizuje manifestację, która ma zmusić obcych do odlotu. Film online przyciąganie: https://film-milosc.pl/film-science-fiction-przyciaganie-online/ dostępny jest na wielu platformach lub jak stronach pod linkiem powyżej, tak więc można samemu zobaczyć co działo się dalej, a działo się bardzo dużo!

Dodaj komentarz