50 shades of black – parodia 50 shades of grey

Komedia pięćdziesiąt twarzy Blacka z 2016 to parodia popularnych 50 twarzy Greya. Witamy z powrotem rodzinę Wayans na 2016 rok, ponieważ są gotowi wysłać E.L. Jamesa. Oto komedia, która krzyczy, potyka się, potyka i zaczyna, wszystko w imię pracy nad naprawdę długim komentarzem kibica internetowego szeroko mylone z powieścią.

Zarys dość dużo podąża za oryginalnym filmem do listu. Marlon Wayans, najbardziej wymowny z al Wayans, jest Christian Black. Jest enigmatycznym przedsiębiorcą, który, jak sam mówi, zarabiał pieniądze jak każdy młody czarny człowiek: sprzedając narkotyki. Czarny to zupełne dziwak, rogate stworzenie o ostrych rysach twarzy i tendencji do eufemizacji dosłownie wszystkiego, co mogłoby być postrzegane jako prącie. Zacięte klucze do i na zewnątrz, a następnie na zewnątrz i z powrotem do i na zewnątrz, a także na i dalej. Zasysa kawałki toastów, wszystkie falliczne i snujące się jak budzący się bernardynk. Swoje gigantyczne gumowe, niebieskie kulki płata, aby zilustrować swoje pragnienia. Żartem jest to, że Black jest szaloną hornballą i drapieżnikiem, czy to prawda? Black goni za Hannah Steale (bardzo cierpliwy Kali Hawk), wybredny, podzielony sportowej dziewicy jego nagłe zachcianki, a on nie zatrzyma się na nic, aby skłonić ją do podpisania umowy seksualnej dla jego kociołek płciowy zabawy czas. Poczekaj, czyż nie był to już ostatni rok? Podczas gdy Fifty Shades of Grey wywołał nerwowy śmiech przez dyskomfort, 50 twarzy blacka daleko od szuka najtańszych żartów seksualnych jakie może znaleźć. Czasami nawet zdobywa punkty. Ale nie wystarczająco często.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny trailer filmu

Marlon, który również współtworzył film, wykorzystuje adaptację Jamesa jako platformę dla około kilkuset dorastających gagów. Po co żartować na obozowym klasykiem BDSM (tak naprawdę jest), skoro są większe ryby do smażenia w klaczy ostatnich popularnych filmów? Bo Szary goni za najłatwiejszym humorem. Zabawy seksualne. Na początek Black nie robi żadnych kości na temat mniej pikantnych elementów popularności i problemów Grey’a. Wayans kwestionuje prozę Jamesa, czytając jej książkę jako formę tortur BDSM. Steale, jak już wcześniej wspomniano, kwestionuje mniej niż równy nagość zeszłorocznego filmu. Czarny bohater deklaruje nawet swoją stalker-dom i przyznaje, że w wyniku tego czeka go sprawa sądowa. Gra polega na tym, aby krzyczeć bardzo dosłownie o tym, co sprawiło, że Szarość była tak tawdry i, uh, głupi.

Pięćdziesiąt cieni czerni ma niskie cele (często na i wokół kroku), a często kiwa się wokół, brakuje jej punktu G. To jest plamka gagowa, perwersyjna.

Są fałszywe dziwaki, pryszcze, porównujące popielatą skórę do skóry E.T., gdy był martwy w rzece. Wayans jest nawet skłonny do robienia tanich, ale dumnych zdjęć w Trump, Cosby, oraz w biznesie BDSM. Czasami wielki żart jest prosty i nieoczekiwany, jak Steale wygląda pękające lustro, lub nazwy w książce telefonicznej, jak „Christian Red, Christian Grey, Christian Black, Christian Black-As-Hell”. Jest też wiele agresywnych humpingów, linii o kobietach będących „suczkami” czy „skankami”, a nawet wymuszonych poranków po pigułce granych dla komedii. To jest niestety podejście większościowe filmu. Rozszerzony żart, że Christian Grey był pełzaniem, nigdy nie jest stracony, ale traci swoją wytrzymałość i szybko odwraca rutynę. Marlon Wayans wyraźnie wysiada na gagach, ale leniwy, twardy humor i elastyczny dowcip – tworzenie żartów w końcu ma efekt odrętwienia.

Jedno szybkie, głupie i naprawdę szczere pytanie: czy protetyka liczy się jako nagość? 50 twarzy blacka to z pewnością ciężki komiks R. Language, graficzny humor seksualny, Florence Henderson bemoaning penisa wielkości. Ale czy protetyczne genitalia naprawdę kwalifikują się jako „nagość graficzna”, co potwierdza ocena? Google definiuje nagość jako stan bycia nagim, a obecność genitalii zdaje się sugerować część „graficzną”, ale czy Marlon Wayans przykleja torf astro nagość nad gumowym dongusem? Być może jest to kwestia przedstawienia vs. ilustracji i tego, co stanowi „akt”. Publiczność wie, że biznes Wayansa nie jest rzeczywistością, i to jest częścią żartu. Wciąż jednak nie może mieć prawdziwego kutasa w filmie. Boże, nie daj Boże.

Dodaj komentarz